Nový web

Ahoj všichni. Trochu jsem se nudil, tak jsem přehodil staré stránky alaitos.sweb.cz na nový systém. Snad se bude líbit. Prozatím jsem přeházel jen sekci o Diablu ale časem sem doplním celý starý web. Tak kdyžtak dejte vědět, jestli to tady ještě někdo vůbec čte a zdravím taky všechny starý pardály 🙂

50 thoughts on “Nový web

 1. Zdravím Alaite 🙂
  no minimálně já sem tak jednou za rok vlezu, protože tu máš informace, který jinde nejsou. No a dnes se nestačím divit. Já že se po letech mrknu jak se hrál IM a kouká na mě nový web. Já osobně bych teda spíše ocenil ten původní, tak kdybys byl třeba ochotný hodit sem jeho zálohu.

 2. Čau,
  úplně sem zapomněl pochválit novej design stránek. Máš to tu pěkný Alaite.
  Kdyby chtěl někdo zahrát IM 4 fun, tak dejte vědět na jalefar@gmail.com. Mimochodem špatnej neni ani hellfire iron man. Kdysi sem to hrál přes hamachi ve složení bard, barb, monk a byla to docela sranda. 🙂

 3. no zrovna v pátek sme s Blackem řikali, že bychom si zahráli IM, tak jestli se někdy dokopem, tak se třeba i ozvem 😀

 4. HEle, lidi, koukám, že vás žijhe celkem dost, ale každej leze na jiný weby, případně guestbooky – co se dovalit letos na srazík, jako zastara? 🙂

  První víkend v srpnu, znáte to…

  Jinak pár lidůch leze taky na web CS, nemyslím counterstrike, ale kouzelnickej klan Amarkanda blahé paměti. Nebo Fensaliřin, pro ty, co přišli až později (jako já)…

 5. No tak sraz nevim. Asi bych tam už ani nikoho nepoznal, protože sem tam byl naposled někdy před sto lety 😀 Jinak sem narazil náhodou na dost dobrej mod do d1, kterej by možná mohl někoho zajímat.

  http://mod.diablo1.eu.org/

  Podpora vyšších rozlišení.
  Hra jede v pohodě i na novejch windowsech.
  Nový hratelný class: barbarian, assassin, necromancer
  Vylepšený ui
  Truhla a wp system alá d2.
  Nový potvory, spelly, itemy, affixy etc.

  Doporučuju vyzkoušet =)

 6. Aloha,

  zrovna jsem v IM v levelu 15, tak jsem se chtěl mrknout, měl jsem dojem, že měl Alaitos na stránkách návod na Flash přesně s pozicemi, která kolik bere, ale nenašel jsem to tu.

  Ale jinak pěkný web.

  Tip: možná by se šikl jeden hlavní guest book.

 7. Zrovna ničím lazarovu ochranku poslední co zbylo v 15ce a od sestřičky red vex mi padl demospike coat, docela slušná věc pro level 16 (resisty na fire …)

  100armor, -6damage from enemies, +10srength, +50%resist fire, indestructible

  Má to jen jednu nevýhodu, nemám identify :O.

  Ti advokáti nevím jestli se dají bez resistů vůbec zabíjet. Mi přijde, že když se člověk dostane do 16tky bez nich, že je automaticky mrtvý, ale možná půjdou zabíjet lukem.

 8. Tak se mi to povedlo dohrát, dřív jsem to hrával hodně často a nic, jsem šťastnej jak blecha. Jinak na diabla stačili dvě lahve full.

  Ti advokáti se dají ubít lukem, když se u toho walkuje, ale musí se načasovat. V 16tceJe taky hodně pozic, kde advokát zasahuje stěnu, ale šíp proletí až na něj.

 9. Jsem potom na nightmare v ironmanovi hebl v 12tém levelu.

  Se mi zdá, že je třeba při hře na Normal difficult najít věci do dexterity a do to hit, jinak je pokračování na nightmare asi vcelku ztráta času.
  Začátek se mi zdál omoc lehčí než na obtížnost normal, ale potom přicházejí příšery s vysokým levelem, takže je člověk už moc neblokuje.

  A to nemůžu říct, že bych nenašel vůbec nic. Jsem měl gold ring +29 to hit a potom z dalších věcí +20dexterity. Ale stejně to potom v levelu 11 už stěží stačí. Jsem začal riskovat, protože mi bylo jasné, že s takovou diabla nekuchnu.

  Jsem pak hrál dál, abych zkusil, kam se až s takovými věcmi dá dostat, ale ikdyž mám 60 chargesů na dvou healing stafkách a spoustu lahviček, tak při tempu vypití lahve skoro na každé příšře podle mě stěží udolám 13tku a pokud ano, určitě to bude smrt v 14ce.

 10. Aha, vy mluvíte o tamtom pořád.

  Ale LordKiller ti asi říkal level pro normal diablo, vychází to tak.

 11. Jo taxte měli pravdu, sorc už lvl 30 i s teleportem, zatim jsem ale ještě nedal Diabla na normál, takže když se nudim, harvim Lazaruse a čekám na nějakej pěkněj set 🙂 sice jsem četl že sorcové to maj dělat tak, že si po ty mistnosti kolem D nejdriv nahazet flašky a uštípat ho, ale na to sem moc línej 🙂

 12. ja sem ho uwalloval 😀 btw lhal sem, jak sem zjistil, na 31lvl sem koupil teleport u adrie 😀
  na farmeni si hod mp 10 ( $player 10) a kotli si hell 🙂 btw prej jde nějak utrikovat přes guardiana, ale to sem nezkoušel 🙂

 13. Tak jsem ho taky uwalloval, ze jdou nastavit players jsem netušil, dik za tip, teleport jsem koupil na 28 😉

 14. šťastný a veselý, vy bando opilců a Archi 😉 doufám, že se v létě zase aspoň v komorním obsazení zase sejdeme 🙂

 15. p_elven na seznamu, ozve se mi někdo ohledně srazu? Bylo by dobré vzhledem k k tomu, kdy je přelom červenec/srpen udělat sraz, díky. hlavně někdo kdo ma spoustu starejch kontaktů 😀

 16. Jdu kolem, tak jsem chtěl jen pozdravit.

  Původně jsem chtěl napsat, že naše stránky jsou už smazané, ale nakonec jsem předchvíli vytvořil webhosting taky u 8u, nechal jsem se inspirovat Alaitem.

  Ještě to teď asi půl hodiny nepojede, nebo něco dělám špatně, ale měli by být nakonec pod odkazem:
  http://www.hosiztrpaslika.8u.cz

  Zdravím Merrdina, pamatuji si ho, že když já jsem přicházel, tak on zrovna pomalu odcházel, leader tehdy a za něj mocného klanu CS a pamatuju si ho jako dobrého člověka.

  Všechny zdravím :).

 17. Ahoj, přidal jsem na stránky odkaz „členi BN“ červeně, a dal tam nějaké kontakty, které jsem měl, ty jsou ale neověřené, tak těžko říct, kolik z nich pojede.

  A taky co jste psali do gbooku, takže ověřené jsou tam zatím tři, od Merrdina, Blacka a odemě.

  Kukam tu ještě od Elvena kontakt, tak ho tam jdu šupnout. Mimochodem, ať tě tam nesprzním, si teď nemůžu vybavit, ty jsi byl hlavně ponejvíc sorc a u SOU?

 18. Ještě Acida jsem tam přidal, u toho popravdě vůbec nevím, jaký má main char a jestli byl v klanu a jakém, protože on už v době, kdy jsem hrával, na BN moc nebýval, spíš jsem na něj narazil na webu.

 19. Huh, zdravim všechny, kdo ještě na Diablo zcela nezapomněli 🙂 Pokud si chcete s někym zahrát, existuje docela fajn komunita na webu. trstr.am
  Jsou tam lidé z celého světa, data ze hry mužete streamovat přímo na web a navzájem si tak prohlížet gear na webu. To mě jenom tak napadlo, sem tam kliknu, tak jestli se někdo nechce přidat 🙂

 20. Huntere, máme na facebooku stránku kde Black shromáždil docela dost starejch pařanů, zkus si nás najít, jestli tam ještě nejsi 🙂

 21. Před měsícem vyšel novej update na Meridian XL. Oldschool mod na diablo 2j na kterym pořád ještě někdo dělá.
  https://www.median-xl.com/

  a pak taky
  https://pathofdiablo.com \o/
  Sice je to na muj vkus trochu moc 2ez (hlavně za raven sumo druida) ale hraje multi docela dost lidi.

  4 Rimmer
  klany v kterejch sem hral:
  BD = blue dragons
  BoS = brotherhood of steel

  a ELITE WIZARDS =))
  main sorc

 22. Tak tě tam dám jako EW-Acid a klan BD, nebo pokud to je nerozhodně… jakože dva klany tam dávám spíš, když není jasné, který byl hlavní, ale to jsem tam nechal jen u jednoho člověka, jinak tam nechávám společenství, jako to nešlo co si pamatuji ani bn být ve dvou klanech. Kukam, že jsem ty společenství psal do kolonky klanu, asi je nechám jen před jménem. Kdyby to chtělo upravit, tak řekni.

 23. Teď kukam, že tam byl nepořádek v tom, že někteří byly ve společenství, ale neměli to ve jméně, tak proto jsem to psal do kolonky klan, asi to tam nechám :), ano bylo opravdu nutné to říci :)).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *