Berzerker

Berzerker
by aeNima


Třída: nejlépe válečník
Zkratka: (BZK)

Úvod

Berserkři chtějí zničit vše zlé tak rychle, jak je jen možné. Nezvyznávají žádného boha, ěří pouze ve své vlastní schopnosti. Zabíjení v nich vzbuzuje touhu zabíjet ještě více a většinou se nezastaví, dokud již není žádné zlo, které by mohli zneškodnit.

Pravidla

Musí zabít všechna nemrtvá unikátní monstra na která narazí včetně: Rustweaver, Viletouch, Lionskull the Bent, Blackstorm, Chaos Howler, Deathspit, Deathshade Fleshmaul, Nightwing the Cold a Shadowcrow. To platí i pro všechny příšery, které mají něco společného se smrtí – ty totiž berzeker nenávaidí ze všech nejvíc.

Berzeker preferuje sufixy Speed/Haste, leech, blood, a +Damage.

Předměty

Zakázané prefixy a sufixy

Blessed, saintly, holy, godly (Berzeker nevěří v žádné posvátné věci, a tudíž by tato očarování u něj nepůsobily), lords, knights, kings (nemá rád šlechtu), crystal, diamond, sapphire, jade, emerald (ty jsou jen pro vyšší vrstvu – snoby nebá rád), +Light Radius

Zakázané unikáty

Berzeker nenávidí všechny unikáty, které snižjí životy nebo vitalitu.

Dále: Messerschmidt’s Reaver, Wicked Axe, Dreamflange, Royal Circlet, Gleamsong, Immolator a Naj’s Puzzler

Oltáře

Dotýkání se jakékoli formy oltáře je zakázáno.Pití z Blood Pool je ovšem možné.

Questy

1) The Ironman Trial

Berzeker musí hrát jako Ironman v levelech 1-4 (tj. pokud vstoupí do kostela, nesmí se vrátit do vesnice, dokud nebudou první čtyři levely vyčištěny). Pokud Berzeker v prvních 4 levelech zemře, musíte ho smazat. Pokud se mu povede přežít, stává se opravodvým Berzekerem. Je nutno dodat, že není třeba zabíjet Butchera a Leorica, avšak pokud se vám to povede, získáte tím větší slávu.

Pokud však chcete některý z titulů, mužete se pokusit v Ironmanovi pokračovat i do dalších levelů (dokud nezemřete):

Zde jsou tituly, dle dosažených levelů
5: the Steadfast
6: the Focused
7: the Strong
8: the Mighty
9: the Powerful
10: the Champion
11: the Butcher
12: the Slayer
13: the Angered
14: the Enraged
15: the Furious
16: the Berzerk

Když zemřete, můžete hrát dál bez pravidel pro Ironmana. Je zde však výjimka pro držitele titulů: pokud zemřete v levelu rovném, nebo nižším vašemu titulu (např. pro titul Butcher je to level 1-11), tak musíte smazat svou postavu. Z toho vyplvá, že pokud jste dosáhli titulu Berzerk (zabití Diabla na jeden zátah bez návštěvy města), tak samozřejmě nesmíte zemřít nikdy! 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *