Paladin

Paladin


Autor: Woody
Zkratka: PAL

Úvod

Paladinové jsou svatí válečníci, pro které je sláva a čest nade vše. Vždy pomáhají potřebným v tísni a zabíjejí ty, kteří škodí. 

Pravidla

Paladinové mohou používat magické předměty pouze s těmito předponami a příponami:
Angels, Arch-Angels, Blessed, Champions, Fine, Glorious, Godly, Holy, Kings, Knights, Lords, Masters, Grand, Mithril, Platinum, Saintly, Sharp, Silver, Soldiers, Steel, Strong, Sturdy, Valiant, Warriors, White, Accuracy, the Ages, Balance, Brilliance, Craftsmanship, the Crusaders, Harmony, Health, the Heavens, Life, Light, Might, Quality, Radiance, Perfection, Precision, Protection, Skill, the Sky, Stability, the Stars, Strength, Vigor, Vitality, the Zodiac
Co se týče unikátů, tak mohou používat pouze svaté, nebo vznešené předměty (povolené jsou tedy například Royal Circlet či Sparkling Mail, naopak zakázané jsou předměty ve stylu Demonspike Coat apod.)

Oltáře

Paladin se musí pomodlit před každým oltářem, na který cestou narazí. To znamená, že se dotýkají VŠECH oltářů, nehledě na jejich účinek. Cauldrony a Goat Shriny mají pohanský základ a tudíž se jich nikdy nedotýká.

Kouzla

Paladinové mají pouze omezený přístup k magii. Mohou číst pouze následujcí knihy či svitky:
Healing, Heal Other, Holy Bolt, Resurrect, Identify a Town Portal (TP pouze ve formě svitku!).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *