Předměty

Předměty v Diablu se dělí do několika kategorií. 

ZÁKLADNÍ PŘEDMĚTY Nejjednodušší předměty jsou obyčejné, základní věci, které nemají žádnou magickou sílu a jejich název je napsán bílou barvou. Takže helmy, brnění a štíty přidávají pouze body k Armor classu a zbraně zase zvyšují pouze damage. Žádné nemagické prsteny ani amulety neexistují. Seznam a vlastnosti základních předmětů (basic items) naleznete zde.

MAGICKÉ PŘEDMĚTY Druhou kategorií jsou magické předměty, které poznáte podle modrého názvu. Magický předmět se skládá z předmětu nemagického (basic item) a dále z magické předpony (prefixu), přípony (sufixu) nebo předpony i přípony. Dle druhu prefixu nebo sufixu má daný předmět ještě různé dodatečné magické vlastnosti. O tom, který prefix a sufix přidává jakou magickou vlastnost si můžete přečíst zde.

UNIKÁTNÍ PŘEDMĚTY Poslední kategorií jsou unikátní předměty. Ty jsou napsány zlatou barvou a (většinou) se dají najít maximálně v jednom exepláři za jednu hru. Unikátní předmět má svůj specifický název a až šest magických vlastností. Popis unikátních předmětů naleznete tady.


Výpočet ceny předmětu – pomocí této html utility si můžete snadno zjistit, kolik bude stát vámi zadaný předmět u obchodníků v Tristramu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *