NPC

Zde najdete popis všech NPC, které v multiplayer hře nabízí nějaké služby a jsou tedy pro hráče užitečné:

Cain – Je to ten chlapík v modrém, který stojí u kašny na náměstí. Můžete si u něj nechat za poplatek 100gp identifikovat naleznuté magické (modré) a unikátní (zlaté) předměty.

Griswold – místní kovář vám prodá/koupí magické i nemagické zbraně, štíty a brnění. Mimo to také upravuje poničenou výstroj a výzbroj.

Pepin – tristramský léčitel vám prodá uzdravovací lahvičky, lahvičky přidávající zároveň životy i manu, svitky s kouzlem ressurect (oživení mrtvého hráče) či s kouzlem healing. Mimo to také zdarma uzdravuje, takže za ním občas zajděte.

Adria – nachází se trochu z ruky a najdete ji, pokud půjdete cestou mezi hospodou a kovárnou a poté se vydáte doprava přes řeku. Adria prodává láhve s manou, knihy a svitky s kouzly, od levelu 26 elixíry a v neposlední řadě i magické hole, které také za poplatek dobíjí.

Wirt – poslední z užitečných NPC je malý kluk, kterého naleznete napravo od vstupu do caves. Nabízí věci podobné těm z Griswoldova sortimentu, ale občas má na skladě i opravdu výborné předměty, které se NIKDE jinde sehnat nedají. To vše za dost vyšší cenu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *